Strona główna
Eko
18 VI nasze najmłodsze pchełki.....
ale i te starsze się załapały...
uczestniczyły w warsztatach ekologicznych poświęconych segregacji odpadów.
Miś Paweł-Sortuś w pocie czoła
..... w ciekawy i przystępny sposób wprowadził je w świat prawidłowego sortowania śmieci. Uczniowie dowiedzieli się, do jakich pojemników należy wrzucać różne odpady oraz dlaczego segregacja jest tak ważna dla ochrony naszej planety. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zadaniach i zabawach edukacyjnych, dzięki którym mogły utrwalić zdobytą wiedzę.
Dzień Mamy i Taty
Nasze maluchy świętowały z Rodzicami święto Tych, Którzy Najlepiej Przytulasy robią :-) Piosenką, recytacją i tańcami porozwalały rodzicielskie serca w drobne kryształki.
Między skałami, wśród złota i nie tylko....
Wycieczka do Kudowy-Zdroju była pełna niezapomnianych wrażeń i ciekawych miejsc. Pierwszego dnia uczniowie udali się do Czech, gdzie zwiedzili niezwykłe Miasto Skalne w Adršpach. Spacer wśród imponujących formacji skalnych, wąskich przejść i malowniczych jezior zrobił na wszystkich ogromne wrażenie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć unikalne twory natury oraz posłuchać ciekawostek o ich powstawaniu.
Przygoda w lasach Roztocza
W dniach 11–12 czerwca uczniowie klas V i VI spędzili dwa pełne wrażeń dni w Ośrodku „Sosnowa” na Roztoczu.
Hasłem naszej wycieczki były świeże powietrze i aktywny wypoczynek. Pierwszego dnia na uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Emocji dostarczył paintball
.....a następnie wszyscy wyruszyli na spływ kajakowy malowniczą trasą.
Świat pociągów i takie tam ......czyli Maluchy na wypasie :-)
Ale to była przygoda!
Dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się na pełną atrakcji wycieczkę do Baszni Dolnej!
Najpierw była dawka ruchu i świetnej zabawy w parku linowym oraz na placu zabaw . Energii naszym przedszkolakom zdecydowanie nie brakowało! Nawet najmłodsze maluchy radziły sobie świetnie...
Wiosenne wycieczki
2 czerwca odbyła się wycieczka klas 1-4 do Siedlisk.
Uczniowie brali udział w w warsztatach kulinarnych, podczas których robili pizzę.....
.......oraz warsztatach plastycznych, na których wykonywali i ozdabiali torby
Po tym był wolny czas na placu zabaw, były rowerki wodne, park linowy, tyrolka
....oraz karmienie alpak......
Godziny dzwonków
Poniedziałek 22.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych
