Strona główna

          • Eko

            18 VI nasze najmłodsze pchełki.....

            ale i te starsze się załapały...

            uczestniczyły w warsztatach ekologicznych poświęconych segregacji odpadów.

            Miś Paweł-Sortuś w pocie czoła

            ..... w ciekawy i przystępny sposób wprowadził je w świat prawidłowego sortowania śmieci. Uczniowie dowiedzieli się, do jakich pojemników należy wrzucać różne odpady oraz dlaczego segregacja jest tak ważna dla ochrony naszej planety. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zadaniach i zabawach edukacyjnych, dzięki którym mogły utrwalić zdobytą wiedzę.

          • Przygoda w lasach Roztocza

            W dniach 11–12 czerwca uczniowie klas V i VI spędzili dwa pełne wrażeń dni w Ośrodku „Sosnowa” na Roztoczu.

            Hasłem naszej wycieczki były świeże powietrze i aktywny wypoczynek. Pierwszego dnia na uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Emocji dostarczył paintball

            .....a następnie wszyscy wyruszyli na spływ kajakowy malowniczą trasą.

          • Wiosenne wycieczki

            2 czerwca odbyła się wycieczka klas 1-4 do Siedlisk.

            Uczniowie brali udział w w warsztatach kulinarnych, podczas których robili pizzę.....

            .......oraz warsztatach plastycznych, na których wykonywali i ozdabiali torby

            Po tym był wolny czas na placu zabaw, były rowerki wodne, park linowy, tyrolka

            ....oraz karmienie alpak......

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Poniedziałek 22.06.2026
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Kontakty

  • Galeria zdjęć

    • brak danych