Z radością informujemy, że w ósmej klasie mamy try Mózgi, które zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego konkursów rozmaitych - Zosia z języka angielskiego, Natalia z fizyki i Ania z matmy.
To ogromne osiągnięcie jest efektem systematycznej pracy, ogromnej wiedzy oraz dużego zaangażowania uczennic. Awans do etapu wojewódzkiego potwierdza bardzo dobre przygotowanie oraz jej pasję do nauki.
Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia oraz kolejnych wspaniałych wyników w dalszych etapach konkursu.
